AUTO-BOT SHOW

Jedinečná příležitost vidět tyto dva giganty v akci! Měří neuvěřitelných 2,2m a 2,4m a jsou vybaveni svítícíma očima, tak jako je tomu i ve filmu.

Neopakovatelná show je podívanou jak pro děti tak i pro dospělé.  Nenechte si ujít neopakovatelné robotí kreace, hudební doprovod, ze kterého bude běhat mráz po zádech, sjednocené a těžkopádní pohyby, robo-tanec, výstřely z CO2 zbraně a samozřejmě zapojení dětského publika do této velkolepé show.

(Nejen) nadšenci Transformers budou v jejich přítomnosti jako v akční scéně filmového bijáku.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrteční vydání pořadu Top Star bylo opravdu výjimečné. Do studia totiž během vysílání napochodovali Transformeři, kteří unesli Evu Perkausovou na premiéru nejnovějšího filmu Transformers: Poslední rytíř. Populární moderátorku si vybrali jako patronku svého snímku.

„Ti kluci plechoví vypadali neuvěřitelně realisticky a byli tak obrovští, až naháněli strach. Dokonce jim svítily i oči! Ale ve finále to byla obrovská legrace. Pozorovat navíc v kině, jak malé děti, pro které jsou Bumblebee a Optimus Prime hrdiny, bylo nádherné. Tolik radosti a neskonalého dětského obdivu jsem dlouho neviděla,“ řekla Eva Perkausová.

Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 25.07.2017 20:07:12
Titulek: AUTO-BOT SHOW | imperium-zabavy.cz
Zdroj: /auto-bot-show.html
KONTAKT

Impérium Zábavy

Xenie Šmídová

Dunická 3144/6                                                    

Praha 4 - Záběhlice , 141 00                                 

IČ: 04443551                                                      

BÚ: 2673693103 / 0800

 

Otevírací doba: po tel. dohodě

Telefon: CZ: +420 728 475 027 RU: +420 774 975 505
E-mail: info@imperium-zabavy.cz
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.